بیست اس ام اس ، سرگرمی بیست اس ام اس - پیامک جدید - دانلود کتابهای الکترونیکی بسیار کاربردی و جالب

دانلود کتابهای الکترونیکی بسیار کاربردی و جالب

نویسنده :admin .
تاریخ:1392/10/3-22:14

parsfunyدانلود کتاب های الکترونیکی و کاربردی


برای دانلود کتاب ها به ادامه مطلب مراجعه کنید


بیست اس ام اس , سرگرمی  --  آرشیو کتابهای کاربردی و الکترونیکی -- www.20sms20.mihanblog.com/post/72


دانلود کتاب بدن من
:

نام کتاب :  بدن منبدن من‎ ‎
نویسنده :  دکتر محمود بهزاد
ناشر :  پارس بوک
زبان کتاب :  پارسی                 
تعداد صفحه :  ۸۸
قالب کتاب : PDF
حجم فایل :  ۲,۳۲۰  کیلوبایت

توضیحات : غالب اشخاص از تحولات جسمی آدمی در دوران پیش از تولد بی اطلاع اند و تصوراتی نادرست از زندگی جنین در رحم مادر دارند و از رابطه بچه و مادر و چگونگی تکوین اعضا و دستگاههای بدن بچه آگاه نیستند و نیز از مراحل مختلف زندگی و تغییرات جسمی و روانی کودک غافلند. این کتاب شامل بررسی مراحل هشتگانه عمر آدمیست. این کتاب با کمک موسسه تربیتی علمی فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) تهیه و در سال ۱۳۴۱ چاپ شده است


دانلود کتاب بدن من

دانلود کتاب آن سوتر از دیوار:آنسو تر از دیوار ‎‎

نام کتاب :  آن سوتر از دیوار
نویسنده :  پیام بخشعلی
ناشر :  پارس بوک
زبان کتاب :  پارسی
تعداد صفحه :  ۴۰
قالب کتاب : PDF
حجم فایل :  ۱,۵۸۰  کیلوبایت

توضیحات :  مقدمه نویسنده؛ می خواهم برای شما ماجرایی را روایت کنم، قصه ای که شاید بعدا انکارش کنم و شاید در جواب این سؤالتان که می پرسید آیا این واقعا یک قصه است؟ لبخند احمقانه ای بزنم و بگویم معلوم است که چیزی جز قصه نیست! اما حالا که برای اولین بار راوی قصه ای هستم که خیلی از آن هایی که تجربه هایی نزدیک به این داشتند جرئت بیانش را ندارند. و من امروز، اینجا با روایت این ماجرا سعی بر آن دارم که به تمام آن کسانی که معتقدند که ما تنها موجودات هوشمند این دنیا هستم بگویم که نه، سخت در اشتباه هستید. ما نه تنها در دنیا بلکه در کره زمین هم تنها نیستیم. البته من هم هیچ وقت اعتقادی به موجودات فضایی و این جور حرف ها نداشتم و همیشه با دیدی تمسخر آمیز به تمام عکس ها و فیلم ها و مدارکی که در اینترنت و کتاب های مختلف میدیدم نگاه می کردم و می گفتم این ها همه ساختگی هستند، ولی نه! این طور نبود! من و دوستانم شاهد یک گروه از موجودات فضایی در کوه های اطراف نیشابور (رشته کوه بینالود) بودیم و این برخورد باعث اتفاقات زیادی در زندگی ما شد. ماجرا از ۱۷ آذر ماه سال ۱۳۸۸ شروع شد! سالی سراسر وحشت و ترس که تا امروز و تا این لحظه مرا تنها نگذاشته است و در این لحظه که مشغول نوشتن این کتاب هستم هر لحظه انتظار واقعه ای وحشتناک را دارم که مرا به آخر این کتاب نرساند اما باید شروع کرد و گفت همه آن حرف هایی که نباید زد …


دانلود کتاب آنسوتر از دیوار تقویت حافظه‎‎
دانلود کتاب راههای تقویت حافظه‎ :

نام کتاب :  راههای تقویت حافظه‎
نویسنده :  بهنام فخرآور

ناشر :  پارس بوک  

زبان کتاب :  پارسی
تعداد صفحه :  ۸۸
قالب کتاب : PDF
حجم فایل :  ۱,۳۲۰  کیلوبایت

توضیحات :  آیا تا به حال اتفاق افتاده است که نام کسی را که سابقاً ملاقات کرده بودید فراموش کنید؟ یا فراموش کنید فلان وسیله را کجا گذاشته اید یا آیا در ماشین را قفل کردید یا نه؟ مطمئناً چنین اتفاقاتی برای شما هم افتاده است. اما اگر این از دست دادن حافظه مکرراً اتفاق بیفتد و شما توانایی تمرکزتان را از دست بدهید، چه می شود؟ متاسفانه، از دست رفتن حافظه و بالا رفتن سن رابطه ای مستقیم دارند. در اوایل ۲۰ سالگی، مغز شروع به از دست دادن بعضی سلول های عصبی می کند و بدن کمتر مواد شیمیایی مورد نیاز مغز برای درست کار کردن را تولید می کند. در این کتاب که توسط آقای بهنام فخرآور تالیف و جهت نشر الکترونیک به سایت پارس بوک ارسال شده، راه های تقویت حافظه، خوردنیها، ویتامینها، افعال و کارها، انواع حاظه، تأثیر خواب بر حافظه و غیره برای خواننده تشریح شده استدانلود کتاب راه های تقویت حافظه
دانلود کتاب آموزش گام به گام فتوشاپ:فوتوشاپ‎‎ ‎

نام کتاب :  آموزش گام به گام فتوشاپ
نویسنده :  آرمان زاهدی
ناشر :  پارس بوک
زبان کتاب :  پارسی
تعداد صفحه :  ۷۱
قالب کتاب : PDF
حجم فایل :  ۲,۶۶۰  کیلوبایت

توضیحات : فتوشاپ یک نرم افزار گرافیکی است. همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند، به نوعی محتاج این نرم افزار هستند. به کمک این نرم افزار شما می توانید تصاویر مورد نظرتان را ایجاد کنید. عکس هایتان را ویرایش کنید و تغییر دهید. فتوشاپ ابزاری است برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت (و حتی متحرک) سرو کار دارند. گرافیست ها، ناشرین کتب و مجلات، چاپخانه ها، شرکت های تبلیعاتی، طراحان سایت، عکاس ها، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند.


دانلود کتاب آموزش گام به گام فتوشاپ

رمز  :  www.poryanet.irدانلود کتاب وبلاگ نویسی شیرین با وردپرس:وردپرس‎‎ ‎

نام کتاب :  وبلاگ نویسی شیرین با وردپرس
نویسنده :  مایا
ناشر :  پارس بوک
زبان کتاب :  پارسی
تعداد صفحه :  ۳۸۲
قالب کتاب : PDF
حجم فایل :  ۳,۹۸۰  کیلوبایت


توضیحات : این کتاب یکی از کاملترین کتابهای آموزشی و راهنمای استفاده از نرم افزار مدیریت محتوای وردپرس بوده که به صورت الکترونیکی تالیف و منتشر گردیده است. هدف از نگارش این کتاب نصب و راه اندازی وردپرس بر روی سایت شخصی خودتان است. هرچند می توانید پس از مطالعه این کتاب یا برای انجام تست، از وردپرس دات کام استفاده کنیددانلود کتاب وبلاگ نویسی شیرین با ورد پرسدانلود کتاب شبکه Usenet و کارآیی آن در گذشته:                                 
نویسنده: گویا آی تی                                                                                          
تعداد صفحات: 29
فرمت کتاب: PDF
زبان کتاب: فارسی

توضیحات:اگر چه در زمانی که اینترنت Dial-UP پادشاه بود و سرعت ارتباطات پایین بود اما در آن زمان هم کامپیوتر ها می توانستند به هم متصل شوند و راه های برقراری ارتباط وجود داشت.
یکی از این راه ها Usenet بود.
در حالی که کارایی آن در مقایسه با استاندارد های امروزی، اولیه بود اما به کاربران اجازه می داد تا تصاویر و  متون را مانند سایر فایل های کم حجم به اشتراک بگذارند.
اگرچه، Usenet هنوز هم زنده است و نفس می کشد!
به هر حال دلایل بقای آن تغییر کرده است اما هم اکنون یک جامعه ی در حال پیشرفت است.
شاید بپرسید چرا با وجود منسوخ بودن، هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد؟
پاسخ این است : چون حتی بعد از ۳۰ سال،Usenet بهترین  و بزرگترین پلتفرم به اشتراک گذاری فایل است.دانلود کتاب شبکه Usenet و کارآیی آن در گذشتهدانلود کتاب امنیت بیشتر با SSL:


 نام کتاب: امنیت بیشتر با SSL
نویسنده: نامشخص
تعداد صفحات: 19
فرمت کتاب: PDF
زبان کتاب: فارسی

توضیحات:
SSL مخفف کلمه  Secure Socket Layer به معنی «لایه اتصال امن» و پروتکلی ( مجموعه ای از قوانین ) جهت برقراری ارتباطات ایمن میان سرویس دهنده و سرویس گیرنده در اینترنت است که توسط شرکت Netscape ابداع شده.
از این پروتکل برای امن کردن پروتکل های غیرامن نظیرHTTP ،LDAP ، IMAP و ... استفاده می شود.
در کتاب پیش رو بیشتر با این پروتکل آشنا خواهید شد.
برای دانلود رایگان کتاب "امنیت بیشتر با SSL" از آناج به ادامه مطلب مراجعه نمایید.دانلود کتاب امنیت بیشتر با SSL
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

20sms20

دوستان ما :
Admin Logo
themebox Logo
لینک های ویژه : پارس فانی - متن آهنگ جدید دانلود آهنگ جدید محل تبلیغات متنی شما -ـ با ما تماس بگیرید
تبلیغات : کد بنر شما -- برای درج تبلیغ با ما تماس بگیریدتمامی حقوق مطالب و محتوا برای " بیست اس ام اس ، سرگرمی " محفوظ میباشد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic